ACTIVLAB SPORT je přední evropský výrobce sportovní výživy a funkčních potravin s výrobními závody v Evropě a v USA. Spolupracuje s celosvětově významnými distributory.

Přes svou velikost je schopen pružně reagovat na požadavky trhu a dříve než kdokoli jiný přinášet novinky v ucelených výrobkových řadách. Sortiment pro zdravý životní styl VEGE+ se zastoupením vegetariánských produktů byl uveden na trh již v létě 2016. Řada produktů pro bojové sporty FIGHT CLUB na jaře 1016, škála čistých i obohacených BCAA SIMPLY THE BEST v r. 2015, stejně jako řada funkčních proteinů FUNCTIONAL PROTEIN LINE včetně unikátního Lunch Proteinu, který je vhodný jako polévka nebo omáčka k těstovinám či rýži. Instantní proteinové polévky v jednorázových sáčcích MASTER MEAL byly v prodeji již v roce 2011, tehdy na to ještě trh nebyl připraven.

Při vývoji a inovaci produktů ACTIVLAB SPORT zohledňuje nejnovější poznatky vědy při současné snaze akcepotvat přírodu. Mnohé z produkt již neobsahují zbytečná aditiva. Kvalita je nejvyšší prioritou, proto pro výrobu používá pouze prémiové ingredience. Každá šarže podléhá nejpřísnějším opatřením s důslednou laboratorní kontrolou ve vlastních laborařích.

ACTIVLAB SPORT čerpá z bohatých zkušeností potravinářského provozu. Patří do skupiny Regis Food Technology, Ltd., která se zabývá výrobou potravin a surovin pro potraviny, sportovní výživu, doplňky stravy a potraviny a nápoje, které jsou nezbytné pro zdravý životní styl. S cílem využít svého veškerého potenciálu rozšířila firma svou působnost do dalších oblastí. V současné době na trhu operuje vlastními značkami ACTIVLAB PHARMA, SMAKOVITA Food Processing Solutions, TASTE-PRO Industrial Bouillon and Broths a VET FOOD Pet Nutrition.