Zabýváme se velkoobchodní činností v oblasti distribuce sportovní výživy, doplňků stravy pro zdravý životní styl a souvisejících produktů. Jsme výhradním dovozcem značky ACTIVLAB SPORT a všech jejích prémiových řad pro fitness centra a posilovny, sportovní centra, specializované prodejny a sportovní kluby napříč sportovními odvětvími.


Značky-na-www_aktuál_pro-we

Historie

V letech 2007 – 2010 jsme realizovali distribuci výhradně značky AMINOSTAR, následně jsme uváděli na trh nově přicházející AMIX, včetně podpory prodeje a merchandisingu těchto značek, ochutnávkových kampaní, účasti a prodeje na závodech v rámci seriálu Kolo pro život.

Na základě požadavků našich velkoobchodních partnerů jsme sortiment rozšířili o produkty dalších výrobců, čímž jsme  schopni promtně reagovat na většinu objednávek. Kromě výživy zajišťujeme pro týmy zakázkové cyklistické a triatlonové oblečení slovenského výrobce NyNa, jehož referencí je špičkový slovenský reprezentant Peter Sagan.

I přes zásadní změny trhu a nákupních zvyklostí spotřebitelů je klientský servis stále naší prioritou. Zákazníci nás vyhledávají pro individuální přístup a nastavení vzájemných partnerských vazeb. Ti, se kterými spolupracujeme dlouhodobě, oceňují serióznost a jistotu, že jsme kompetentní a naše nabídka je i přes tlak na cenu vždy rozumná a smysluplná.