X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
kategorie

ACTIVLAB

 

ACTIVLAB je privátní značka předního evropského výrobce sportovní výživy a funkčních potravin. Spolupracuje s celosvětově významnými distributory. Přes svou velikost je schopna pružně reagovat na požadavky trhu a dříve než kdokoli jiný přinášet absolutní novinky, jako např. první světově uznávané BCAA z kategorie READY TO DRINK a nyní i průkopnický BETA ALANIN DRINK. Ucelenou řadu tvoří sortiment vysoceproteinových produktů z kategorie fitness food pod začkou I´M FIT (bramboráky, omelety, káva laté atd.), pro zdravý životní styl se zastoupením vegetrariánských produktů VEGE+ nebo řada výrobků pro bojové sporty FIGHT CLUB.

Při vývoji a inovaci produktů ACTIVLAB zohledňuje nejnovější poznatky vědy při současné snaze akcepotvat přírodu. Mnohé z produktů již neobsahují zbytečná aditiva. Kvalita je nejvyšší prioritou, proto pro výrobu používá pouze prémiové ingredience. Každá šarže podléhá nejpřísnějším opatřením s důslednou laboratorní kontrolou ve vlastních laboratořích.

ACTIVLAB se svou více než 20-ti letou historií čerpá z bohatých zkušeností potravinářského provozu. Patří do skupiny Regis Food Technology, Ltd., která se zabývá výrobou potravin a surovin pro potraviny, sportovní výživu, doplňky stravy a potraviny a nápoje, které jsou nezbytné pro zdravý životní styl. S cílem využít svého veškerého potenciálu rozšířila firma svou působnost do dalších oblastí. V současné době na trhu operuje vlastními značkami jako např. ACTIVLAB PHARMA, TASTE-PRO Industrial Bouillon and Broths a VET FOOD Pet Nutrition. V roce 2017 byla uvedena do provozu zcela nově postavená továrna vybavená nejmodernějšími technologiemi pro výrobu potravinářských produktů.